catwork.pl - MENU

Catwork.pl

Agencja Pracy Tymczasowej CATWORK świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa pracy na rynku krajowym. Specjalizujemy się w rekrutacji i leasingu pracowniczym wysokiej klasy specjalistów z rynków wschodnich, głównie Ukrainy i Białorusi. Świadczymy obsługę kadrową i doradztwo prawne z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Agencję CATWORK

Rekrutacja stała polega na przerzuceniu odpowiedzialności związanej z poszukiwaniem kandydatów do pracy na naszą Agencję Pracy Tymczasowej. Pracodawca w ramach opłaty abonamentowej otrzymuje stałe uzupełnianie zasobów kadrowych o odpowiednią ilość pracowników.

Rekrutacja stała jest idealnym rozwiązaniem, kiedy firma ma trudności w pozyskaniu kandydatów, spowodowane brakiem zasobów odpowiedzialnych za przeprowadzenie rekrutacji. Sprawdzi się także w przypadku trudności w dotarciu do kandydatów pasywnych o wąskiej specjalizacji oraz chęci pozyskania specjalistów z pokrewnej branży.

Firma to przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują, a dobrze dobrana kadra pracownicza jest gwarancją sukcesu. Najskuteczniejszym sposobem na stworzenie wykwalifikowanego i zmotywowanego zespołu pracowników jest profesjonalna i skuteczna rekrutacja.

Nasze kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne są bardzo wydajne i gwarantują znalezienie kandydatów dopasowanych do potrzeb Twojej firmy z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem.

Jest to oferta indywidualnie tworzona i dopasowana do potrzeb Pracodawcy. Rozpocznij współpracę z nami już dziś! Wypełnij kwestionariusz pracodawcy!

REKRUTACJA STAŁA PRACOWNIKÓW

Rekrutacja stała

Braki kadrowe

Rekrutacja stała

Potrzeba szybkiej rekrutacji

Rekrutacja stała

Brak narzędzi i zasobów

Rekrutacja stała

Współpraca z Agencją Pracy Tymczasowej

Rekrutacja stała

Dostęp do bazy kandydatów

Rekrutacja stała

Rekrutacja pracownika

NIE CZEKAJ, NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ WŁAŚNIE TERAZ!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Agencja Pracy Tymczasowej

 

CATWORK MARIIA MORAIKO
Ul. Aleje Jerozolimskie 144 lok. 401, II piętro
02-305 Warszawa
NIP 5223091315

Adres email: biuro@catwork.pl
Telefon: +48 888 333 911

agencja pracy tymczasowej agencja pracy tymczasowej

(C) Copyright by: Catwork.pl – 2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl w Kielcach