catwork.pl - MENU

Catwork.pl

Agencja Pracy Tymczasowej CATWORK świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa pracy na rynku krajowym. Specjalizujemy się w rekrutacji i leasingu pracowniczym wysokiej klasy specjalistów z rynków wschodnich, głównie Ukrainy i Białorusi. Świadczymy obsługę kadrową i doradztwo prawne z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Agencję CATWORK

Rekrutacja stała polega na przerzuceniu odpowiedzialności związanej z poszukiwaniem kandydatów do pracy na naszą Agencję Pracy Tymczasowej. Pracodawca w ramach opłaty abonamentowej otrzymuje stałe uzupełnianie zasobów kadrowych o odpowiednią ilość pracowników.

Rekrutacja stała jest idealnym rozwiązaniem, kiedy firma ma trudności w pozyskaniu kandydatów, spowodowane brakiem zasobów odpowiedzialnych za przeprowadzenie rekrutacji. Sprawdzi się także w przypadku trudności w dotarciu do kandydatów pasywnych o wąskiej specjalizacji oraz chęci pozyskania specjalistów z pokrewnej branży.

Firma to przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują, a dobrze dobrana kadra pracownicza jest gwarancją sukcesu. Najskuteczniejszym sposobem na stworzenie wykwalifikowanego i zmotywowanego zespołu pracowników jest profesjonalna i skuteczna rekrutacja.

Nasze kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne są bardzo wydajne i gwarantują znalezienie kandydatów dopasowanych do potrzeb Twojej firmy z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem.

Jest to oferta indywidualnie tworzona i dopasowana do potrzeb Pracodawcy. Rozpocznij współpracę z nami już dziś! Wypełnij kwestionariusz pracodawcy!

REKRUTACJA STAŁA PRACOWNIKÓW

Rekrutacja stała

Braki kadrowe

Rekrutacja stała

Potrzeba szybkiej rekrutacji

Rekrutacja stała

Brak narzędzi i zasobów

Rekrutacja stała

Współpraca z Agencją Pracy Tymczasowej

Rekrutacja stała

Dostęp do bazy kandydatów

Rekrutacja stała

Rekrutacja pracownika

NIE CZEKAJ, NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ WŁAŚNIE TERAZ!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Catwork.pl – Agencja Pracy Tymczasowej

 

CATWORK MARIIA MORAIKO
Ul. Aleje Jerozolimskie 144 lok. 401, II piętro
02-305 Warszawa
NIP 5223091315

Adres email: biuro@catwork.pl
Telefon: +48 888 333 911

(C) Copyright by: Catwork.pl – 2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl w Kielcach