catwork.pl - MENU

Catwork.pl

Agencja Pracy Tymczasowej CATWORK świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa pracy na rynku krajowym. Specjalizujemy się w rekrutacji i leasingu pracowniczym wysokiej klasy specjalistów z rynków wschodnich, głównie Ukrainy i Białorusi. Świadczymy obsługę kadrową i doradztwo prawne z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Agencję CATWORK

Rekrutacja pracowników z Ukrainy, Białorusi – praca legalna, uczciwa i dobrze płatna, pozyskiwanie pracowników ze wschodu. Właśnie organizacją takiej pracy zajmuje się nasza Agencja Pracy Tymczasowej Catwork.pl! Jeżeli jesteś właścicielem firmy, pracodawcą i szukasz wykwalifikowanych oraz starannie sprawdzonych pracowników to właśnie trafiłeś w miejsce w którym ich znajdziesz.

Znajdziesz u nas osoby do pracy w Twojej firmie pracowników, którzy posiadają umiejętności, wykształcenie i chcą podjąć legalną pracę na terenie Polski. Pracownicy z Ukrainy to rzetelni i uczciwi pracownicy, którzy nie boją się ciężkiej pracy i trdnych wyzwań.

Większość naszych pracowników to obywatele zza wschodniej granicy, staranie wyselekcjonowani dzięki nowoczesnym i wysokim standardom rekrutacyjnym prowadzonym przez Agencje Pracy Tymczasowej Catwork.pl

Rekrutacja pracowników z Ukrainy – Agencja Pracy Tymczasowej Catwork.pl to:

  • wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży HR,
  • nowoczesne i skuteczne metody rekrutacji zapewniające obustronną satysfakcję zarówno dla pracodawcy jak i pracownika
  • wysokie kompetencje naszego zespołu.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Pozyskiwaniem pracowników ze wschodu zajmujemy się od dawna. Posiadamy w tej branży bardzo dużą wiedzę, doświadczenie i zdolności organizacyjne. Dostosujemy kadrę pracowniczą od managerów z najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi, poprzez specjalistów z wielu branż oraz pracowników fizycznych i sezonowych, bez względu na to ilu pracowników potrzebujesz.

Posiadamy zasoby specjalistów z wielu dziedzin m.in.: kierowców, dekarzy, hutników, stolarzy, spawaczy, sprzątaczki, szwaczki oraz pomoce kuchenne.

W ramach naszej oferty zapewniamy kompleksowe wsparcie dla wszelkiego rodzaju firm w zakresie pozyskiwania pracowników ze wschodu w wielu zawodach.  Świadczymy również doradztwo obejmujące formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją ich pobytu w Polsce.

Podnieś efektywność Twojej firmy, zachowaj ciągłość produkcji i generuj oszczędności poprzez rekrutację pracowników z Ukrainy. Dzięki zatrudnianiu pracowników ze wschodu zyskujesz nowe możliwości rozwoju firmy.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy, prowadzona przez Agencję Pracy Tymczasowej Catwork.pl oszczędza Twój czas!

Dowiedz się więcej o nas, a jeżeli masz jakieś pytania lub chciałbyś nawiązać kontakt, nie czekaj! Zrób to teraz! Doradzimy również w kwestii leasingu i outsourcingu pracowników.

 

NIE CZEKAJ, NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ WŁAŚNIE TERAZ!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Agencja Pracy Tymczasowej

 

CATWORK MARIIA MORAIKO
Ul. Aleje Jerozolimskie 144 lok. 401, II piętro
02-305 Warszawa
NIP 5223091315

Adres email: biuro@catwork.pl
Telefon: +48 888 333 911

agencja pracy tymczasowej agencja pracy tymczasowej

(C) Copyright by: Catwork.pl – 2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl w Kielcach