catwork.pl - MENU

Catwork.pl

Agencja Pracy Tymczasowej CATWORK świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa pracy na rynku krajowym. Specjalizujemy się w rekrutacji i leasingu pracowniczym wysokiej klasy specjalistów z rynków wschodnich, głównie Ukrainy i Białorusi. Świadczymy obsługę kadrową i doradztwo prawne z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Agencję CATWORK

Rekrutacja pracowników z Ukrainy to jedna z najchętniej wybieranych form współpracy. Przy rosnącym zapotrzebowaniu z jednoczesnym niedostatkiem pracowników na polskim rynku pracy, pracownicy fizyczni z Ukrainy stają się kluczowym czynnikiem decydujących o konkurencyjności przedsiębiorstwa. Pracownicy ze wschodu cechują się bardzo wysoką motywacją do pracy w Polsce, dzięki, której mają szansę na rozwój i poprawę warunków bytowych. Mają dużą łatwość w aklimatyzacji i odnalezieniu się w nowej rzeczywistości, dodatkowo wielu z nich zna oraz rozumie język polski.

Rekrutację jednorazową poprzedza wypełnienie kwestionariusza pracodawcy, w celu określenia potrzeb kadrowych i wymagań od kandydata. Dobór pracowników oparty jest o wielostopniową selekcję rekrutacyjną, aby umiejętności kandydatów pokrywały się z wymaganiami i oczekiwaniami Pracodawcy. Po akceptacji kandydatów przez Pracodawcę nadal pomagamy w procesie zatrudnienia, aby pracownicy otrzymali niezbędne dokumenty oraz bezpiecznie dotarli do miejsca wykonywania pracy.

Pracodawca nie ponosi żadnych kosztów przed zakończeniem bezpłatnego tygodniowego okresu próbnego. W przypadku niezadowolenia z jakości świadczonych przez pracownika usług lub braku kwalifikacji oferujemy jego zastępstwo z zachowaniem nowego bezpłatnego okresu próbnego.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś! Wypełnij kwestionariusz pracodawcy!

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Rekrutacja pracowników z Europy Wschodniej

Rekrutacja

Rekrutacja pracowników z Europy Wschodniej

Okres próbny

Rekrutacja pracowników z Europy Wschodniej

Zatrudnienie

Rekrutacja pracowników z Europy Wschodniej

Legalizacja pobytu i pracy

Rekrutacja pracowników z Europy Wschodniej

Wdrożenie i szkolenie

Rekrutacja pracowników z Europy Wschodniej

Nadzór i doradztwo

NIE CZEKAJ, NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ WŁAŚNIE TERAZ!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Agencja Pracy Tymczasowej

 

CATWORK MARIIA MORAIKO
Ul. Aleje Jerozolimskie 144 lok. 401, II piętro
02-305 Warszawa
NIP 5223091315

Adres email: biuro@catwork.pl
Telefon: +48 888 333 911

agencja pracy tymczasowej agencja pracy tymczasowej

(C) Copyright by: Catwork.pl – 2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl w Kielcach