catwork.pl - MENU

Catwork.pl

Agencja Pracy Tymczasowej CATWORK świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa pracy na rynku krajowym. Specjalizujemy się w rekrutacji i leasingu pracowniczym wysokiej klasy specjalistów z rynków wschodnich, głównie Ukrainy i Białorusi. Świadczymy obsługę kadrową i doradztwo prawne z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Agencję CATWORK

Leasing pracowniczy polega na zatrudnianiu przez Agencję Pracy Tymczasowej pracowników w celu kierowania ich do wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy. Pozwala to na zastosowanie polityki minimalnego zatrudnienia oraz obniżenie stałych kosztów kadrowych i czynności administracyjnych. Dodatkowo pozwala na zapewnienie szybkiego doraźnego zastępstwa stałych pracowników podczas urlopów, szkoleń lub choroby. Praca ta może mieć także charakter długofalowy, jak np. praca sezonowa, czy uruchamianie nowych linii produkcyjnych. Leasing pracowniczy stanowi optymalne rozwiązanie również dla tych przedsiębiorców, którzy planują realizację doraźnych przedsięwzięć. Atrakcyjność tej formy zatrudnienia wynika z jego dużej elastyczności i możliwości zawierania z pracownikiem wielu umów na krótkie okresy czasu.

Odpowiedzialność związania z zatrudnieniem leży po stronie Agencji Pracy Tymczasowej, dlatego gwarantujemy obsługę kadrowo-finansową, w tym wypłatę wynagrodzenia, pokrycie kosztów pracowniczych, kosztów ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, opłatę podatku oraz zakwaterowanie pracownika. Pracodawca może więc, skupić swoje działania na marketingu i nadzorowaniu pracy pracowników, a sprawy kadrowe i księgowe pozostawiając nam. Leasing pracowników, został uregulowany na mocy przepisów Kodeksu pracy w art. 1741 i w całości opiera się na Kodeksie Pracy, a nie na Kodeksie cywilnym.

Tym, co odróżnia leasing pracowniczy od pracy tymczasowej jest to, że przy leasingu pracownik zatrudniany jest każdorazowo na podstawie umowy o pracę. Umowa o pracę zawarta między pracownikiem wypożyczanym a pracodawcą najmującym, jest zazwyczaj umową terminową. Natomiast w pracy tymczasowej pracodawcą jest agencja pracy tymczasowej, delegująca pracownika do pracy na rzecz pracodawcy. Leasing pracownika umożliwia pracodawcy, za pisemną zgodą pracownika, udzielenie mu bezpłatnego urlopu, w celu wykonywania pracy u innego pracodawcy. Ponieważ najem pracownika regulowany jest przez Kodeks Pracy, pracodawca-wynajmujący musi skierować pracowników na badania lekarskie, regularnie wypłacać im stosowne wynagrodzenie i udzielać urlopów w odpowiednim wymiarze.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś! Wypełnij kwestionariusz pracodawcy! Posiadamy zasoby specjalistów z wielu dziedzin gospodarki- których potrzebujesz!

Leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy

Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników

Leasing pracowniczy

Odciążenie działów personalnych

Leasing pracowniczy

Szybki czas rekrutacji pracowników

NIE CZEKAJ, NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ WŁAŚNIE TERAZ!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Agencja Pracy Tymczasowej

 

CATWORK MARIIA MORAIKO
Ul. Aleje Jerozolimskie 144 lok. 401, II piętro
02-305 Warszawa
NIP 5223091315

Adres email: biuro@catwork.pl
Telefon: +48 888 333 911

agencja pracy tymczasowej agencja pracy tymczasowej

(C) Copyright by: Catwork.pl – 2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl w Kielcach