catwork.pl - MENU

Catwork.pl

Agencja Pracy Tymczasowej CATWORK świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa pracy na rynku krajowym. Specjalizujemy się w rekrutacji i leasingu pracowniczym wysokiej klasy specjalistów z rynków wschodnich, głównie Ukrainy i Białorusi. Świadczymy obsługę kadrową i doradztwo prawne z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Agencję CATWORK

Rekrutacja pracownika odbywa się na zasadzie wielostopniowej selekcji przez naszych wykwalifikowanych rekruterów i konsultantów. Sprawia to, że nasza rekrutacja pracowników jest efektywna i opiera się na maksymalnym dopasowaniu oczekiwań pracodawcy do umiejętności kandydata. Podczas procesu rekrutacyjnego prowadzona jest szczegółowa weryfikacja referencji kandydata, jego predyspozycji osobowościowych oraz kwalifikacji zawodowych. Rekrutujemy pracowników na pojedyncze stanowiska, ale także możemy pozyskać dużą liczbę pracowników o podobnych kwalifikacjach do masowego zatrudnienia.

Proces rekrutacji pracownika uzależniony jest nie tylko od typu stanowiska, na które prowadzony jest nabór, ale także od struktury organizacyjnej, polityki personalnej i charakteru firmy. Wiemy, że każdy Pracodawca pragnie przyjąć do pracy jak najodpowiedniejszego kandydata, który nie tylko będzie posiadał odpowiednie umiejętności i kwalifikacje, ale również wpisze się osobowościowo w strukturę firmy. Dlatego rekrutację pracownika przeprowadzamy na podstawie testów kompetencyjnych i indywidualnych rozmów z kandydatami do pracy.

W ramach współpracy oferujemy również obsługę kadrowo-finansową, w tym wypłatę wynagrodzenia, pokrycie kosztów pracowniczych oraz pomoc w legalizacji pobytu pracownika. System płatności za usługę pośrednictwa pracy jest bardzo atrakcyjny, oparty o korzystne stawki.

Gwarantujemy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia oraz zwiększenie produktywności i zyskowności Twojej Firmy, dzięki wprowadzeniu rozwiązań zmniejszających koszty zatrudnienia. Oferujemy bezpłatny okres próbny na zweryfikowanie umiejętności kandydata.

Rekrutacja pracownika

NIE CZEKAJ, NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ WŁAŚNIE TERAZ!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Agencja Pracy Tymczasowej

 

CATWORK MARIIA MORAIKO
Ul. Aleje Jerozolimskie 144 lok. 401, II piętro
02-305 Warszawa
NIP 5223091315

Adres email: biuro@catwork.pl
Telefon: +48 888 333 911

agencja pracy tymczasowej agencja pracy tymczasowej

(C) Copyright by: Catwork.pl – 2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl w Kielcach